Veřejná sbírka

VEŘEJNÁ SBÍRKA NA PODPORU OSOBNÍ ASISTENCE

Podané ruce – Projekt OsA Frýdek-Místek realizuje veřejnou sbírku na podporu osobní asistence. Výtěžek bude využit na podporu osobní asistence -na mzdy osobních asistentů a na snížení sazby klientům, kteří službu osobní asistence využívají.

Sběrná místa – umístění pokladniček v rámci Moravskoslezského kraje bude pravidelně aktualizováno na našich internetových stránkách http://www.canisterapie.info a tamtéž budete informováni o výši výtěžku a čerpání.

číslo účtu veřejné sbírky  je 1025024433/5500

 veden u Raiffeisenbank, a. s., pobočka Frýdek-Místek. Sbírka je řádně oznámena na Krajském úřadě Moravskoslezského kraje a je povolena do 30. 9. 2006

Vzhledem k tomu, že projekt je velmi rozsáhlý můžete si vybrat oblast do které budou Vaše dary směrovat a to podle následujících variabilních symbolů:

550 – všeobecný

551 – Frýdek-Místek

552 – Ostrava

553 – Třinec

554 – Havířov

555 – Kopřivnice

 Pro variabilní symboly byla vybrána města, ve kterých máme velký počet klientů, ale naše působnost je po celém Moravskoslezském kraji. V případě, že chcete  podpořit  určitou oblast, lze s Vámi sepsat darovací smlouvu, ve které budou tyto podmínky specifikovány.

Vyzýváme tímto všechny, kteří chtějí pomoci realizovat projekt osobní asistence o zaslání daru jakékoli hodnoty, v případě Vašich možností umístit ve Vaší firmě (obchodě, čajovně apod.) pokladničku, prosím, kontaktujte mne na telefonním čísle: 777 011 052.

Zatím najdete pokladničky na těchto místech:

Ostrava

  • Elektronika a servis Charvát, Horní 1392, Ostrava – Zábřeh
  • Lékárna U Radnice, Sokolská ul. 34, Moravská Ostrava
  • Lékárna u Sv. Jana, Blatnická 938, Ostrava – St. Bělá
  • Tesco, HM Hrabová, Prodloužená 807, Ostrava – Hrabová
  • Sportovní prodejna a opravna. Čujkovova 13, Ostrava – Zábřeh

 

K 30. 4. 2005 JSTE DAROVALI  51 233 KČ! DĚKUJEME VÁM.