LIBERECKÝ DEN NADĚLOVAL V ÚTULCÍCH PRO PSY A KOČKY

Chlupači z útulku oslavili Novy rok dobrotami od Libereckého dne a jeho čtenářů

Liberec/Krásný Les/Hejniště Vkročit do nového roku 2006 tou správnou packou, mohou opuštění psi a kočky z útulku na Liberecku. Redakce Libereckého dne jim totiž, za vydatné podpory Vás čtenářů, nadělila dvě auta plná laskomin. Smutné zvířecí oči se tak na chvíli rozzářily štěstím, že alespoň v tento nevlídný čas si na ně někdo vzpomene.

“Mnohokrát děkujeme všem lidem, kteří na naše pejsky a kočičky pňspěli. Hlavně oni jsou vám za to vděční,” dojatě vzkázali, čtenářům našich novin, manželé Nedbalovi z útulku Azyl pes Krásný Les. Také v růžodolském útulku bylo veselo. Piškoty, kterými Liberecký den psy a kočky přivítal, by se daly počítat na kila.

Konzervy, granule, ale i hovězí kůže, pamlsky a hračky skončily též v Hejnišťském útulku. Zdejší chlupači byli nadílkou tak zaskočeni, že nás ani nechtěli pustit domů. Celým areálem znělo jedno velké Haf!, které – přeloženo do lidské řeči – by jistě znamenalo Dík!

Rok 2006 je podle čínského kalendáře rokem Psa. Snad bude pro němé tváře z libereckých útulků hlavně rokem, kdy budou mít v misce žrádlo,  vodu a vedle sebe někoho, kdo je má rád. Víc ani nechtějí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *