Bambiriáda 2005 Frýdek-Místek

Přípravy na Bambiriádu – největší přehlídku zájmových aktivit pro děti a mládež ve Frýdku-Místku jsou v plném proudu. Mnohé organizace již připravují své prezentace, soutěže a vystoupení, které předvedou  školám, rodičům, dětem na Bambiriádě. V průběhu Bambiriády proběhne i řada doprovodných akcí, soutěží a ocenění. Dovoluji si Vás informovat o aktuální dění v přípravě Bambiriády:

 • V rámci 3. ročníku Bambiriády vyhlašuje odbor ŠKMaT nominace na ocenění dlouholeté práce s dětmi a mládeží ve volném čase. Rádi bychom touto formou poděkovali a ocenili vedoucí, kteří se dlouhodobě věnují dětem a mládeží v jejich volném čase v rámci mimoškolních aktivit.
 • V rámci 3. ročníku Bambiriády vyhlašuje odbor ŠKMaT soutěž o nejlepší WWW stránky zájmových kroužků, klubů a oddílů působících ve Frýdku-Místku a okolí. Hodnotí se: nápaditost, vzhled, aktuálnost a přehlednost stránek.
 • Informační materiály pro významné hosty Bambiriády. V průběhu Bambiriády opět očekáváme i návštěvy významných hostů (politiků, zástupců KÚ, České rady dětí a mládeže, Krajské rady dětí a mládeže aj., sponzorů). Pro tyto hosty a zástupce médií chystáme informační složky o Bambiriádě ve Frýdku-Místku
  a místních organizacích, klubech, oddílech pracujících s dětmi a mládeži.
 • WWW – Informace o Bambiriádě ve Frýdku-Místku (přihlášky, doprovodné programy…) jsou průběžně aktualizovány na WWW na stránkách Klubka – www.klubkofm.cz – odkaz Bambiriáda (celá adresa je http://www.klubkofm.cz/Icm/bambiriada/bambiriada.php)
 • 17. 5. Organizační setkání. V úterý 17. 5. v 16.30 hod  se v Areálu Sokolík uskuteční organizační setkání  Bambiriády ve Frýdku-Místku vystavovatelů a vystupujících.
 • Stav přihlášek k 20. 4. 2005 (Termín pro podání přihlášky je do 30. 4. 2005) :

  Zaslané přihlášky:
  Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí – Klub Míša, BK Klasik Frýdek-Místek, FEDÍK, FLASH dětský aerobik TJVP  F-M, Jezdecký klub Frýdek-Místek, Klub malých debrujárů-KMD ZŠ Lískovec, Mateřská škola Mateřídouška, Podané ruce, Sdružení dobrovolných hasičů ČMaS, SPMP ČR Škola života Frýdek-Místek, ZO ČSV Frýdek-Místek (Včelařský kroužek)

  Předběžně přihlášené organizace (telefonicky, osobně, e-mailem):
  Adra, Český červený kříž, DDM Vratimov – mažoretky, Dětský folklorní soubor Ostravička, Dům dětí a mládeže, Frýdek-Místek, Pionýrů 752, Manekýnky Vaness models, NEXT BREAKERS Frýdek-Místek, Sdružení Klubko – T.O. KROK, Spolek přátel F-M, Sportovní klub orientačního běhu, Stanice mladých turistů, TJ Důl Staříč, oddíl JUDO, TOM 19070 KAM, ZŠ E. Krásnohorské 2254 /5. ZŠ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *